KOMBİ MONTAJI

http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2017/01/slide1.jpg http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2017/01/slide1.jpg
http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2017/01/2.jpg http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2017/01/2.jpg
http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2016/12/slide.jpg http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2016/12/slide.jpg
http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2016/11/1.jpg http://www.evmaksan.com/wp-content/uploads/2016/11/1.jpg

kombi-montaji

Tesisat Bağlantıları

Bu işlem sırasında tesisat gidiş ve dönüş hattının bağlı olduğu soğuk ve sıcak su bağlantıları gerçekleştirilir. Montaj esnasında ise iki tane vana ve iki tane partikül filtre kullanılır.

Hermetik Kombi Bağlantı İşlemi

Kombi verilirken yanında bulunan 50-100 cm arasındaki baca seti kullanılır. Standart çap yeterli olmaz ise ek bir baca bağlantısı yapılabilir. Baca uzunluğunun yüksek olmasını istiyorsanız da kombinin özelliğini ön planda tutmanız gerekmektedir.

Baca Kombi Bağlantı İşlemi

Bağlantı işlemi İGDAŞ şartlarına uygun olmalıdır ve baca muhakkak çelik olmalıdır. En yüksek 1.9 m baca ile montajı yapılmalıdır. Unutmayın ki uzun baca bağlantıları her zaman güvensizlik yaratır ve gaz dağıtım şirketi tarafından onaylanmaz.

Kombi Evin Hangi Bölümüne Monte Edilmelidir?

Baca tip kombiler baca çıkış bağlantısı olan yerlere ve özellikle de banyolara monte edilmelidir. Ayrıca hacmi düşük olan bölgeler için de uygun görülebilir.

Hermetik tip kombiler tüm konutlar için kullanıma uygundur. Yalnızca montajı gerçekleştirecek yerin dış havaya açık olması gerekir. Bunun için de boru bağlantısının dışarıya verilmesi öngörülür. Bunun sebebi ise hermetik tip kombilerin temiz havayı dışarıdan alması oluşan atık gazı da aynı yöntemle dışarıya atmasıdır.

Kombi Montajı

Kombi Montajı konusunda yine de yardım ve bilgi almak isterseniz de Kombi Servisi numarasını aramanız gerekmektedir. Uzman ekibimiz sizlere sorularınızın yanıtı sunarken işlemi yapmak adına gereken bilgileri de sunabilir. Bu durumla alakalı sadece işlem yaptırmak adına değil sorularınıza yanıt bulmak için de bizlere ulaşabilirsiniz.